Doradca Finansowy Łomża, Doradca Kredytowy czy Ekspert?

Bezpłatne porównanie kredytów w Łomży

Jesteśmy biurem Niezależnych Ekspertów Finansowych z Łomży. Specjalizujemy się w bezpłatnym porównywaniu ofert kredytów bankowych. W naszej ofercie znajdują się kredyty hipoteczne, dla firm, gotówkowe, samochodowe oraz wiele innych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszą firmą, dzięki nam możecie Państwo zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych przy kredycie hipotecznym.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Łomży oraz całym woj. podlaskim

+48 533 88 78 78

Biuro Kredytowe Łomża - współpraca z nami jest bezpłatna

Jeżeli potrzebujesz pomocy w wyborze kredytu i mieszkasz w Łomży lub jej okolicach, serdecznie zapraszamy do naszego biura. Profesjonalni eksperci finansowi przeprowadzą Cię krok po kroku przez proces uzyskania kredytu gotówkowego. Prosimy o rezerwację terminu spotkania telefonicznie lub mailowo. Dbamy o czas naszych klientów i chcemy im poświęcać tyle czasu, ile to konieczne do pozytywnego załatwienia ich spraw. 

Zakres działalności naszych Ekspertów Finansowych na ten rok

Zajmujecsie analizą ofert wielu banków tak, aby móc zaproponować Ci kredyt dopasowany do Twoich możliwości. Przedstawimy Ci oferty aż 27 różnych banków. Swoje usługi oferujemy zarówno osobom fizycznym, jak i firmom. Wiemy, jak trudno uzyskać kredyt dla firm, dlatego służymy fachową radą i doświadczeniem naszych pośredników kredytowych. W przypadku kredytu hipotecznego, pośrednik kredytowy oszacuje Twoją zdolność kredytową, czyli ustali, jaką najwyższą kwotę kredytu możesz uzyskać. Przed spotkaniem z ekspertem finansowym, warto przygotować paski płacowe lub wyciągi z konta, abyś mógł podać jak najdokładniejsze dane. Na Twoje życzenie, nasz pośrednik kredytowy uda się z Tobą do banku, aby dopełnić formalności. Wspólnie z ekspertem finansowym, wypełnisz wszystkie wnioski, dzięki czemu zaoszczędzisz czas. Jeżeli wyrażasz takie życzenie, możemy podjąć negocjacje z bankiem. Wówczas postaramy się zoptymalizować standardową ofertę banku pod Twoje indywidualne oczekiwania. Pomoże Ci też wybrać najkorzystniejszą ofertę leasingu lub kredytu na samochód. Nasi pośrednicy kredytowi posiadają duże doświadczenie z tym zakresie. Zajmiemy się też ogólną oceną Twojej sytuacji majątkowej. Masz wrażenie, że kredyty gotówkowe Cię przytłaczają? Może czas pomyśleć o kredycie konsolidacyjnym? Dobierzemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie i pomożemy wyjść z trudnej sytuacji. Nie ma takiego problemu, którego nie dałoby się rozwiązać. Nie wszyscy wiedzą o usłudze refinansowania. Pozwala ona zamienić niekorzystny produkt finansowy na ofertę o dużo lepszych warunkach spłaty. Być może to w zupełności wystarczy, abyś stanął wreszcie finansowo na nogi? 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Łomży oraz całym woj. podlaskim

+48 533 88 78 78

Bezpieczny kredyt 2% Łomża - pomagamy bezpłatnie w pozyskaniu finansowania

W Łomży, program Bezpieczny Kredyt 2% staje się mostem do realizacji marzeń o własnym mieszkaniu dla osób do 45. roku życia. Atrakcyjne oprocentowanie na poziomie 2% oraz rządowe dopłaty przez pierwsze 10 lat spłaty kredytu uczynią proces zakupu nieruchomości bardziej dostępnym i ekonomicznym. Brak ograniczeń cenowych za metr kwadratowy daje swobodę wyboru, a inwestycja w własne mieszkanie w Łomży przyczynia się do zwiększenia stabilności finansowej. Dla mieszkańców tego regionu, Bezpieczny Kredyt 2% to nie tylko finansowa korzyść, ale także strategiczny krok w budowaniu własnej przyszłości w sercu swojego miasta.

Zasady współpracy z pośrednikiem kredytowym z Łomży

Nasze usługi są dla Ciebie bezpłatne. Nie ma tu absolutnie żadnych haczyków. Zapłaci nam bank, którego ofertę wybierzesz. Nie obawiaj się jednak, to Ty tutaj decydujesz. Nic Ci nie grozi, ponieważ nasi pośrednicy kredytowi, to profesjonaliści. Wraz z nimi przebrniesz przez wszystkie formalności i wnioski. Zaoszczędzisz dzięki temu czas i nerwy. Jesteśmy też kontrolowani przez Komisję Nadzoru Finansowego. Obliguje nas to do świadczenia bezstronnych usług na najwyższym poziomie. Komisja ma prawo nakładać wysokie kary finansowe na podmioty rynku, które stosują nieuczciwe praktyki w swojej działalnosci. Stosujemy też w naszej codziennej pracy zasady Kanonu Dobrych Praktyk Rynku Finansowego. Zadbamy zarówno o Twój spokój, jak i pieniądze. Jako biura niezależnych pośredników kredytowych, naszym celem jest tylko i wyłącznie Twoje dobro. 

Państwa opinie są dla nas najważniejsze

Jeżeli będziesz zadowolony z naszych usług, prosimy o rekomendację dla naszego biura wśród rodziny i znajomych. Będzie to dla nas najlepsza forma reklamy. Być może zdołamy pomóc Twoim bliskich w spełnieniu marzeń o własnym domu? Albo wreszcie będę mogli spać spokojnie, bez obaw, że komornik zapuka do ich drzwi. Jest to zupełnie niepotrzebny stres, którego z pomocą eksperta finansowego można łatwo uniknąć. Naprawdę nie ma się czego wstydzić.